تماس با ما

  فروشگاه اینترنتی سنی روم فعالیت خود را در سال 1402 جهت تامین لوازم بهداشتی صنعت در حال رشد ساختمان آغاز نموده است و سیاست خود را بر پایه رعایت اصل حقوق مشتریان از طریق عرضه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب بنا نموده است. فروشگاه اینترنتی سنی روم افتخار دارد نماینده پخش چندین شرکت تولید کننده معتبر داخلی می باشد تا بتواند گام کوچکی در رشد اقتصادی کشور عزیزمان از طریق ارائه محصولات کاملا ایرانی برداشته باشد. هم اکنون فروشگاه اینترنتی سنی روم دارای 3 شعبه و انبار می باشد تا بتواند در حداقل زمان ارقام مورد نیاز شهروندان را تامین کرده و حضور خوبی در بازار داشته باشد. این مجموعه در نظر دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه از نمایندگی های کسب شده، نمایندگی چندین شرکت داخلی و خارجی را کسب کرده و بتواند با سبد کالای غنی تر در خدمت هم وطنان عزیزمان باشیم.

  افتتاح فروشگاه اینترنتی سنی روم در جهت ایجاد  سایت مرجع لوازم بهداشتی ساختمان ایران می باشد تا تمام هموطنان عزیزمان بتوانند در منزل و محل کار خود کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کرده و درب خانه خود تحویل بگیرند. ارائه خدمات به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.

  در راستای توسعه فروشگاه اینترنتی سنی روم و همچنین توسعه برندینگ و زیرساخت تجارت الکترونیکی فروشگاه، همواره در تلاش بودیم تا تجربه بهتری از خرید راحت اینترنتی برای مشتریان عزیزمان فراهم آوریم.

  دفتر مرکزی

  تبریز - خیابان شریعتی شمالی - نبش سه راه امین - ساختمان کلاهی-طبقه 3 - فروشگاه اینترنتی سنی روم

  شعبه تهران

  تهران - خیابان دماوند - خیابان شهید داوودی - پلاک 90

  تلفن تماس و کد پستی

  041-35557100  (شنبه تا پنجشنبه : 19 - 9)

  5133665785

  روزهایی که در سال جاری به دلیل تعطیلی،  سنی روم هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد، به شرح زیر است:

  • روزهای جمعه
  • تمام روزهای تعطیل رسمی

  ارتباط با ما

  • تماس با ما 041-35557100
  • تماس با ما تلگرام
  • تماس با ما ایمیل: saniroomcom@gmail.com